Slide One

Slide One

Slide Two

Slide Two

Slide Three

szukasz innych pudełek?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Slide Three

previous arrow
next arrow

Producent opakowań kartonowych

Przygotowujesz się do przeprowadzki? A może prowadzisz sklep i potrzebujesz kartonów do wysyłki swoich towarów? Masz lokal gastronomiczny i chcesz zapewnić klientom możliwość zapakowania pożywienia na wynos lub oferujesz dowóz? W Każdym przypadku znajdziesz u nas coś odpowiedniego dla siebie!

Kartony – sklep online

Jako producent pudełek kartonowych posiadamy różnorodną ofertę, która jest skierowana do wszystkich osób, które potrzebują dobrych opakowań. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych materiałów, dlatego nasze kartony są wytrzymałe. Sklep internetowy to natomiast doskonały sposób, by każdy klient, niezależnie od swojej lokalizacji, miał dostęp do najwyższej próby materiałów do pakowania. Wszystkie zamówienia realizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe, jednocześnie proponując atrakcyjną cenę.

Producent pudełek kartonowych – różnorodna oferta

Posiadamy w swojej ofercie różnego rodzaju kartony i pudełka, dlatego jesteśmy przekonani, że również Ty znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy pudełka klapowe, które mogą być w zależności od Twoich wymagań 3-warstwowe lub 5-warstwowe. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w idealnie dopasowane do potrzeb opakowania. To nie wszystko, ponieważ możesz się u nas zaopatrzyć także w pudełka fasonowe, świetnie sprawdzające się w ramach wręczania prezentów (mamy pudełka na butelki, ciasto i inne). Dochodzą do tego kartony i pudełka gastronomiczne, a więc dostosowane do kontaktu z żywnością.

W naszym asortymencie znajdują się także pudełka na pizzę. Chodzi zarówno o warianty kwadratowe, jak i posiadające ścięte narożniki. Oczywiście, mamy wiele rozmiarów takowych opakowań, dlatego na pewno znajdziesz odpowiednie propozycje do swojej pizzerii.

Zaopatrzysz się u nas w pudełka do wysyłki. Posiadamy kartony posegregowane względem gabarytów – A, B i C. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pewność, że paczka będzie spełniała wymagania i zmieści się na przykład w paczkomacie.

Możesz się u nas także zaopatrzyć w profesjonalne akcesoria do pakowania. Chodzi na przykład o ekologiczne, kartonowe wypełniacze, a także wytrzymałą folię stretch (zarówno czarną, jak i przezroczystą) oraz taśmę klejącą. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu skutecznie się spakujesz, niezależnie od tego, czy czeka Cię przeprowadzka, czy też wysyłasz klientom towary.

Opinie klientów doceniają także naszą elastyczność. Mianowicie, możemy wykonać dla Ciebie kartony idealnie dopasowane do potrzeb! Stworzysz własne pudełko, podając jego konkretne wymiary i typ oraz kolor tektury.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, a także niewielkimi firmami oraz sporymi przedsiębiorstwami. W każdym przypadku chętnie pomożemy!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub masz pytania. Postaw na najwyższą jakość i atrakcyjne ceny! Wybierz EXTRAkartony i zapakuj wszystko, czego potrzebujesz!

Ostatnie wpisy:

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników