Pudełko do wysyłki gabaryt A

0,85 2,97  + VAT

SKU: Brak danych Kategoria:

Tektura 3-warstwowa, fala B-410

Wymiar wewnętrzny pudełka – gabaryt A

Karton klapowy przeznaczony do wysyłania przedmiotów kurierem. Szczególnie dopasowany do paczkomantów INPOST.

Dostępny dla gabarytu A, B, C  w różnych rozmiarach.

Przydatność oznaczeń i oferowane wymiary

Pudełko kartonowe do wysyłki o gabarycie A to wytrzymały produkt stworzony z 3-warstwowej tektury. W naszym sklepie występuje on w szarym kolorze. Dostępne wymiary dla gabarytu A, to:

  • 600x350x70,
  • 400x300x70,
  • 200x200x70

Pudełka znajdujące się w ofercie naszego sklepu są odpowiednio oznaczone (gabaryt A, B, C), dzięki czemu możesz wybrać taki karton, który jest Ci potrzebny. Pudełko o gabarycie A jest przeznaczone do wysyłania przedmiotów kurierem. Rozmiar produktu sprawia, że jest on szczególnie dopasowany do paczkomatów InPost.

W naszym sklepie możesz liczyć na atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Staramy się, by pudełka do paczek pocztowych (gabaryt A) były wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu przesyłka dotrze do odbiorcy w niezmienionym stanie. Wytrzymałość gwarantuje 3-warstwowa tektura (fala B-410).

Pudełka kartonowe, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu, możesz zamówić w ilości hurtowej (min. 20 sztuk, maksymalnie 1000). Nasza firma cieszy się uznaniem i dobrymi opiniami klientów, którzy doceniają zwłaszcza trwałość i wielofunkcyjność pudełek kartonowych do wysyłki.

Gwarantujemy szybką dostawę zamówionych towarów. Jeżeli masz pytania dotyczące oferowanych przez nas produktów, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, pocztę e-mail lub zadzwoń – numer telefonu  znajdziesz w zakładce „kontakt”.

 

 

Waga Brak danych
Wymiary Brak danych
Kolor

Wymiar

600x350x70, 400x300x70, 200x200x70