Pudełka klapowe

Nasz sklep extrakartony.pl oferuje wysokiej jakości kartonowe pudełka klapowe. Produkty doskonale sprawdzą się w Twojej firmie, jako pudełka do pakowania towarów przeznaczonych na sprzedaż, magazynowania produktów, ich transportu i wysyłki. Mogą także służyć w Twoim domu do przechowywania sprzętów, książek, akcesoriów i innych przedmiotów, jak i przydadzą się w razie przeprowadzki. Opinie naszych klientów potwierdzają, że pudełka wykonane są z trwałych materiałów, gwarantujących komfort przechowywania, jak i bezpieczeństwo produktów podczas transportu.

Pudełka kartonowe w standardowych rozmiarach

Oferowane przez nas opakowania kartonowe wykonane są z tektury 3- lub 5-warstwowej. Mają klasyczną formę prostopadłościanu i zamykane są na klapę (wykonaną także z tektury). Nasza stała oferta obejmuje pudełka w standardowych wymiarach o małej, średniej i dużej wielkości.
Zdefiniowanie wymiarów pudełka, rodzaju i koloru tektury jest bardzo proste poprzez dostępny na naszej stronie tabelaryczny system doboru rozmiarów. Wystarczy określić podstawowe parametry tj. wysokość, szerokość i długość pudełka. Istnieje możliwość zamówienia pudełek wykonanych z tektury szarej lub białej, o różnej grubości i gramaturze.

Opakowania kartonowe na zamówienie klienta

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, wprowadziliśmy do oferty możliwość zamówienia produktów o nietypowych wymiarach, nawet bardzo dużych pudełek kartonowych, które mogą być wykorzystane na przykład przy przeprowadzkach. Możliwe jest także zamówienie mniejszych i średnich opakowań kartonowych, wykonanych według wskazówek klienta.
Do pudełek o większych gabarytach, przeznaczonych do pakowania cięższych lub delikatniejszych przedmiotów polecamy wybór tektury o większej grubości i gramaturze. Wszystkie kartony niezależnie od rozmiaru, mogą być wyprodukowane z dowolnym nadrukiem np. z logo firmy. Zaprojektuj swoje pudełko do pakowania i zamów je w naszym sklepie!

Atrakcyjne zniżki przy dużych zamówieniach

Cena oferowanych przez nas pudełek klapowych jest wyjątkowo przystępna, a dodatkowo w przypadku większych zamówień gwarantujemy znaczne rabaty. Zapraszamy do współpracy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2