Folia stretch – przeźroczysta

22,00  + VAT

Kategoria:

Folia stretch – 3 kg

Folia stretch (przezroczysta) to przydatny produkt o uniwersalnym zastosowaniu. Choć z pozoru może wydawać się delikatny, jest niezwykle wytrzymały. Wszystko dzięki solidnemu wykonaniu, do którego użyto materiałów najwyższej klasy. Folia stretch została nawinięta na rolkę, co umożliwia pełen dostęp i dzielenie na wybrane przez siebie fragmenty. Taka forma gwarantuje również bezproblemową pracę z folią – wystarczy trzymać rolkę w dłoni i owijać nią wybrany produkt. Wszystko przebiega szybko, sprawnie i bez większego wysiłku. Dzięki temu, że stretch przezroczysty oferowany przez nasz sklep posiada gramaturę aż 3 kg, starcza na długi czas.

Folia stretch transparentna skutecznie zabezpieczy pudełka z cennymi towarami, jednocześnie zapewniając pełną kontrolę nad transportem paczek. Brak koloru sprawia, że w każdej chwili możesz sprawdzić, co napisano na przesyłce lub zidentyfikować, co znajduje się w jej wnętrzu. Folia tworzy pewnego rodzaju barierę ochronną przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i zabezpiecza dany towar przed uszkodzeniem. To produkt przydatny nie tylko w firmach kurierskich i spedycyjnych, ale i w gospodarstwie domowym.

Folia stretch transparentna może posłużyć Ci do zapakowania prezentów i zabezpieczania talerzy lub półmisków z potrawami. Stretch ściśle przylega do przedmiotów, więc sprawi, że owinięte nim danie nie pochłonie zapachów innych specjałów znajdujących się w lodówce. Może również uchronić meble przed zabrudzeniami w trakcie remontu. Opinie klientów, którzy nabyli ten produkt, są pozytywne. Doceniają oni wydajność i atrakcyjną cenę przezroczystej folii stretch.