Pudełko do wysyłki gabaryt B

1,59 2,54  + VAT

SKU: Brak danych Kategoria:

Tektura 3-warstwowa, fala B-410

Wymiar zewnętrzny – gabaryt B

Karton klapowy przeznaczony do wysyłania przedmiotów kurierem. Szczególnie dopasowany do paczkomantów INPOST.

Dostępny dla gabarytu A, B, C  w różnych rozmiarach.

Jeśli zależy Ci na tym, aby umieszczony w kartonie towar dotarł do odbiorcy w nienaruszonym stanie, to musisz zadbać o jego należyte zabezpieczenie. W tym celu warto zakupić solidne pudełko do wysyłki o gabarycie B.
Pudełka do wysyłki (gabaryt B) dostępne w kolorze szarym, w trzech rozmiarach do wyboru, zapewnią ochronę Twojej przesyłce, ponieważ zostały wykonane z tektury odpornej na uszkodzenia. Nikt nie chciałby przecież, by wysłany wartościowy produkt uległ uszkodzeniu podczas transportu. Może to przysporzyć wielu kłopotów, dlatego warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości pudełka do paczek pocztowych, by uniknąć nieprzyjemności.

Nasze pudełka do wysyłki (gabaryt B) są bardzo popularne, cieszą się pozytywnymi opiniami klientów, którzy doceniają zwłaszcza atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Pudełka do wysyłki są wykonane kilkuwarstwowej tektury, co zapewnia im odpowiednią trwałość. Dzięki temu zyskasz gwarancję, że wysyłany produkt nie ucierpi podczas transportu. To kartony klapowe, które są przeznaczone do wysyłania przedmiotów kurierem. Ich wielkość jest dopasowana do paczkomatów InPost.

Jeśli zaopatrzysz się w naszym sklepie w kartonowe pudełka gabarytów B, możesz być spokojny o stan wysyłanych produktów. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz także inne, równie wytrzymałe, produkty. Są to pudełka do wysyłki o gabarycie A oraz C. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Jesteśmy pewni, że będziesz usatysfakcjonowany.

 

 

Waga Brak danych
Kolor

Wymiar

500x300x150, 400x300x150, 300x250x150