Karton do tortów

1,44 2,29  + VAT

SKU: Brak danych Kategoria:

Tektura 3-warstwowa

Fala E

Pudełko złożone z dna i wieka. Bardzo łatwy do składania, dobra konstrukcja. Karton wytrzymały, doskonały do wyrobów cukierniczych i nie tylko, a przy tym w atrakcyjnej cenie.

Solidne opakowanie kartonowe jest niezbędne do prawidłowego i bezpiecznego przewożenia tortów, ciast, ciasteczek lub deserów. W naszym asortymencie posiadamy dwuczęściowy karton do tortów, który jest niezwykle wytrzymały, a przy okazji ładnie się prezentuje.

Pudełko jest wyprodukowane z twardej, trójwarstwowej tektury połączonej fala papierową E. Materiałem podstawowym użytym do produkcji jest makulatura recyklingowa. Jednocześnie gramatura została tak dobrana, aby pudełko było lekkie, poręczne i nie zsuwało się w trakcie transportu.

Karton na tort ma kwadratowy kształt i składa się z wyprofilowanego, rozkładanego pojemnika oraz łatwo dopasowującej się, wysokiej pokrywki. Ponadto górna część posiada łączenia umożliwiające zabezpieczenie ciasta na każdym z czterech rantów pudełka.
Pudełko kartonowe bez problemu składa się i rozkłada. Zajmuje niewiele miejsca zarówno na powierzchni magazynowej, jak i transportowej. Bardzo łatwo przylega do powierzchni, przez co ryzyko wysunięcia z dłoni jest ograniczone do minimum. Z pewnością przyspieszy to obsługę w każdym lokalu cukierniczym lub gastronomicznym.
Wyjątkowa trwałość wykonania sprawia, że pudełko może być używane wielokrotnie. To produkt idealny do pracowni cukierniczej, ale także do domowej cukierni. Do zabezpieczenia wnętrza kartonu najlepiej użyć folii aluminiowej, nieprzemakalnej lub papieru do pieczenia. Można także wykorzystać karton do transportu i magazynowania innych produktów.

Waga Brak danych
Kolor

Szary, Biały

Wymiar

270x270x100, 275x275x150, 320x320x150