Pudełka gastronomiczne

Pudełka gastronomiczne – oferta dla Twojego biznesu

Usługi związane z zapewnieniem pożywienia na wynos stają się coraz popularniejsze. Często taki rodzaj działań podejmują restauracje, które dotychczas serwowały wyłącznie jedzenie na miejscu. Nie rzadziej jednak ma to miejsce w przypadku różnego rodzaju cukierni i piekarni. Popyt na cateringi czy zamawianie na wynos tortów i ciast rośnie coraz szybciej. Jest to prawdziwa żyła złota, jednakże, jak każdy biznes, ma pewne wymagania. Sprzedaży jedzenia na wynos nie można prowadzić bez pewnych „gadżetów”, a najważniejszym z nich są, bez wątpienia, pudełka gastronomiczne. Co to właściwie jest? Opakowania gastronomiczne, na poziomie materiału niewiele różnią się od zwykłych kartonów. Ich sekret tkwi w kształcie, który jest wprost idealny do transportowania żywności.

Wysoka jakość – niska cena

Takie zastosowanie wymusza pewne właściwości. Opakowania do gastronomii nie mogą przeciekać, ani od wewnątrz, ani od zewnątrz. Niewskazana jest także miękkość i wiotkość. Pudełko powinno utrzymywać przenoszony w nim tort, placek czy pączki w ryzach i chronić je przed uszkodzeniami, a nie być jedynie zabezpieczeniem przed zabrudzeniem. Niemniej ważna jest estetyka. W opakowaniach tych przenoszone jest w końcu jedzenie, zatem nie mogą one prezentować się odpychająco i nieapetycznie. Wpływają na to dwa czynniki. Po pierwsze, design, który powinien być schludny i minimalistyczny. Po drugie, wykonanie, o którym już wspomniano. W miarę możliwości powinno być odporne na plamy od tłuszczu czy sosu. Wreszcie, należy spojrzeć na cenę. Cena pojedynczego pudełka nie jest duża, ale w perspektywie kilkuset, czy nawet kilku tysięcy, zużywanych miesięcznie opakowań, może stać się znaczącym obciążeniem finansowym. Wymieniono tutaj najważniejsze wymagania dotyczące opakowań do gastronomii – znamy je dobrze, dlatego też produkty z naszego sklepu spełniają je wszystkie!

Nie tylko w gastronomii – opakowanie uniwersalne

Chociaż nazwa „opakowania kartonowe gastronomiczne” sugeruje dość wąskie możliwości użytkowania, w rzeczywistości jest ich znacznie więcej. Po pierwsze, mogą być stosowane jako kartony do wysyłki – wystarczy dobrać rozmiar najodpowiedniejszy do sprzedawanych produktów. Po drugie, idealnie sprawdzają się jako kartony prezentowe. Prosty wygląd sprawia, że można zapakować w nie, w miły dla oka sposób, prawie wszystko. Z kolei neutralna kolorystyka i design pozwalają na dodatkowe udekorowanie ich wedle uznania (chociaż nie jest to konieczne) – z pewnością wzbudzą pozytywne opinie obdarowywanych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3