Pudełka fasonowe

Pudełka fasonowe pozwalają na szybkie, estetyczne i solidne zabezpieczenie produktów przed wysyłką. Powstają z wykrojników i mogą służyć do zapakowania najróżniejszych przedmiotów. Nasz sklep oferuje tekturowe pudełka fasonowe o różnym przeznaczeniu, w rozmaitych kształtach i w wielu rozmiarach. Pozytywne opinie zadowolonych klientów w najlepszy sposób świadczą o wysokiej jakości naszych kartonów.

Pudełka fasonowe – uniwersalność i wygoda

Pudełka fasonowe to niezbędnik w każdym sklepie internetowym, który zajmuje się wysyłką towarów. Przydają się jednak nie tylko w firmie, ale także w biurze oraz w domu, na przykład do przechowywania przedmiotów, których rzadziej używasz.

W naszym sklepie znajdziesz pudełka fasonowe białe oraz szare. Niezwykle szybko i łatwo się je składa, a do złożenia nie trzeba wykorzystywać taśmy klejącej ani innych narzędzi. Tekturowe pudełka są wyjątkowo solidne i odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zgniecenia w czasie transportu. Doskonale nadają się również do przewożenia lub przechowywania jedzenia, na przykład tortów, ciast i innych wypieków. Proponujemy między innymi zamykane kartony do tortów z kilkuwarstwowej tektury oraz tacki o różnych wymiarach.

Nasze pudełka fasonowe eco są w całości wykonane z tektury. Jesteśmy przekonani, że w naszym bogatym asortymencie znajdziesz dokładnie takie pudełka, których potrzebujesz.

Niska cena w parze z najwyższą jakością eco pudełek

Oferowane przez nasz sklep kartony fasonowe cechuje nie tylko wyśmienita jakość i ekologiczne materiały, ale także przystępna cena. Każde z nich zostało tak zaprojektowane, by jak najlepiej spełniało swoją funkcję. Posiadają specjalne, zazębiające się klapki oraz skrzydełka, dzięki czemu szybko się je składa, a po złożeniu są solidne i nadają się do wielokrotnego użytku.

Nasze pudełka fasonowe eco stanowią idealną alternatywę dla foliowych opakowań. Niska cena białych pudełek fasonowych i ich szerokie zastosowanie sprawia, że to jedne z najczęściej wybieranych rodzajów opakowań.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7