Pudełka do wysyłki

Posiadamy w sprzedaży pudełka kartonowe do wysyłki, dostępne w różnych rozmiarach. W przypadku, jeśli prowadzisz firmę, magazyn lub sklep internetowy, nasze pudełka zapewnią Ci, że dostarczysz produkty do klientów w nienaruszonym stanie. Oferowane przez nas opakowania tekturowe z powodzeniem służą realizacji przesyłek jako pudełka do wysyłki. Poczta Polska i inne firmy kurierskie bez zastrzeżeń akceptują oferowane przez nas produkty, jako ich zabezpieczenie na czas przewozu. Zaletą naszych produktów jest duża wytrzymałość, trwałość, a jednocześnie lekkość, co obniża koszty przesyłki. Dostępność w naszej ofercie produktów o różnych gabarytach gwarantuje, że z pewnością wybierzesz pudełka kartonowe do wysyłki odpowiednie do Twojego asortymentu.

Pudełka do wysyłki przesyłek pocztowych i kurierskich

Wszystkie oferowane przez nas opakowania do wysyłki wykonane są z 3-warstwowej tektury falistej, zapewniającej odpowiednią ochronę przedmiotów podczas wysyłki. Pudełka posiadają standardową formę prostopadłościanu i wyposażone są w klasyczne zamykanie na klapę, także wykonane z tektury.

Istnieje możliwość zamówienia pudełek w kolorze szarym lub białym. Pudełka, w zależności od rozmiaru, oznaczone są stosowanymi przez firmy pocztowe i kurierskie nazwami określającymi maksymalne dla danego gabarytu wymiary, tj. gabaryt A, gabaryt B i gabaryt C.

Wybierając pudełka kartonowe do wysyłki, warto wcześniej sprawdzić jakie wymiary ma przesyłka i dobrać optymalne opakowanie, tak by bez problemu zmieścić wewnątrz wysyłany towar, a jednocześnie minimalizować koszty przesyłki pocztowej lub kurierskiej, żeby karton nie był dużo większy od wysyłanego produktu.

Pozytywne opinie klientów i atrakcyjna cena

Pudełka do wysyłki, dostępne w ofercie naszego sklepu cieszą się pozytywnymi opiniami klientów e-sklepów czy osób prywatnych, które korzystają z usług Poczty Polskiej. Są to opakowania estetyczne, funkcjonalne i jednocześnie gwarantujące skuteczne zabezpieczenie przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Produkty oferowane są w przystępnych cenach, a w przypadku zakupu większej liczby produktów, możesz liczyć na rabat.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3