Taśma klejąca – przeźroczysta

6,40  + VAT

Kategoria:

Taśma Tesa – jedna z najmocniejszych taśm, idealnie trzyma się tektury.

szerokość taśmy – 48 mm

długość taśmy – 66 m

Przezroczysta taśma klejąca to produkt, który okaże się nieoceniony w wielu sytuacjach. Posiada na tyle uniwersalny charakter, że bez trudu znajdziesz dla niego zastosowanie zarówno w domu, jak i w pracy. Ta konkretna taśma do kartonów oferowana przez nasz sklep, została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu jest solidna, wydajna, wytrzymała, odporna na rozdarcia i bardzo prosta w użyciu. Zapewnia utrzymywanie konkretnych fragmentów tektury w odpowiednim miejscu przez długi czas.

Transparentną taśmę klejącą do tektury nawinięto na rolkę, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, umożliwiającym płynną pracę. W naszym sklepie ten produkt dostępny jest w wymiarach:

  • szerokość: 48 mm,
  • długość: 66 m.

Produkt możesz dowolnie dzielić i dopasowywać do swoich potrzeb. To idealna taśma do pakowania kartonów, bowiem przy jej pomocy skutecznie zabezpieczysz każdą przesyłkę, niezależnie od jej gabarytów. Tylko od Ciebie zależy, czy skleisz nią wyłącznie strategiczne fragmenty pudełka, czy w całości okleisz je grubą warstwą taśmy. Używając jej, możesz naklejać różnego rodzaju etykiety i nie tylko, bowiem pozostaną one w pełni czytelne zarówno dla kurierów, jak i odbiorców. Przezroczysta taśma klejąca do tektury jest odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. To przydatny produkt, który zawsze warto mieć pod ręką. Podkreślają to nasi klienci, wystawiający pozytywne opinie. Przezroczysta taśma klejąca dostępna w naszym sklepie to produkt wielofunkcyjny i wyjątkowo trwały.