Folia stretch – czarna

40,00  + VAT

Kategoria:

Folia stretch – 3 kg

Jeżeli poszukujesz pewnego i trwałego zabezpieczenia oferowanych produktów, z pewnością przyda Ci się czarna folia stretch, którą możesz nabyć w naszym sklepie. Sięgnij po najlepsze rozwiązania dostępne na rynku.

Folia stretch (czarna) jest przeznaczona m. in. do zabezpieczania towarów podczas ich transportu i magazynowania. To produkt łatwy w użyciu, niezależnie od warunków. Folia ta znajduje szerokie zastosowanie w wielu branżach, możesz skorzystać z niej zarówno w domu, jak i firmie. Tego typu akcesorium jest bardzo przydatne w transporcie, wysyłce czy przeprowadzce. Folię stretch wykorzystasz do pakowania oraz zabezpieczenia wielu przedmiotów.

Rolki tego typu znajdują zastosowanie podczas standardowego, ręcznego pakowania, a także są wykorzystywane w procesach pakowania maszynowego przez zaprogramowane w tym celu automaty. Hurtowe, a także detaliczne ceny folii stretch służącej do zabezpieczenia przedmiotów, uzależnione są od jej grubości oraz szerokości. Staramy, że by w naszym sklepie cena była jak najbardziej atrakcyjna.

Dostępna w naszym sklepie folia stretch (czarna) jest niezwykle wytrzymała i elastyczna, dodatkowo bez problemu można ją rozciągnąć. Produkt ten jest bardzo odporny na wilgoć, mocno klejący oraz dokładnie kryjący – dzięki temu odpowiednio zabezpieczy szczególnie ostre krawędzie różnych produktów czy opakowań.

Folia stretch do pakowania usprawni procesy pakowania oraz transportu. Ochroni Twoje produkty przed wilgocią, wiatrem, bakteriami czy różnego typu opadami. Produkt jest bardzo wydajny, z pewnością wystarczy na długo. Folia stretch dostępna w naszym sklepie jest wysokiej jakości, zbiera pozytywne opinie zadowolonych użytkowników, którzy doceniają zwłaszcza jej praktyczność oraz wielofunkcyjność.